Верифицированный профиль
5
Лет опыта
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
5
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа квартир (3)

  • БРОДВЕЙ
    31 000 $
    718 $/м²

    Мира просп., 251-А

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЗАЗ ЖК Мечта
    1 комната
    43 / 23 / 11 м²
    этаж 8 из 10
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові по проспекту Миру 251-А, ЖК Мрія. Будинок зданий! Документи готові! Можна з легкістю втілювати всі дизайнерські ідеї щодо облаштування оселі. Квартира розташована на 8 поверсі, середина будинку! Стан після забудовника. Загальна площа 43.2 м². Світла, за рахунок великого вікна, простора кімната 22.9 м² з виходом на балкон. Кухня 11.1 м², встановлений двоконтурний газовий котел, що дозволить самостійно керувати теплом в своїй квартирі. Санвузол сумісний. Компактний коридор 5.2м². Лічильники на газ, воду та електроенергію. Забудовником також встановлені металопластикові, двокамерні вікна, вхідні двері, сучасні батареї з ругуляторами тепла, розведена ел...
    Риелтор
  • БРОДВЕЙ
    32 500 $
    671 $/м²

    Багряного ул., 39

    БЕЗ КОМИССИИ Александровка
    1 комната
    48 / 17 / 12 м²
    этаж 9 из 11
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 1- кімнатної квартири в новобудові комфорт-класу в ЖК Олександрівський. Вул. Багряного 39. Будинок зданий! Документи до продажу готові. Квартира розташована на видовому 9 поверсі, звідки відкриваються гарні краєвиди. Середина будинку! Стан після забудовника. Загальна площа 48.4 м². Комфортне планування квартири: - простора кухня 12.4 м² з виходом на велику лоджію з панорамним вікном; - великий коридор 11м², де можна зробити, за потреби, для зручності гардеробну; - світла, за рахунок панорамного вікна, простора кімната 16.6 м²; - сумісний санвузол 4.4м². Опалення індивідуальне газове дозволить керувати самостійно теплом в своїй квартирі! Лічильники на газ, воду та електроенергію!...
    Риелтор
  • БРОДВЕЙ
    50 000 $
    660 $/м²

    Независимости ул., 82

    БЕЗ КОМИССИИ Масаны
    2 комнаты
    76 / 31 / 14 м²
    этаж 7 из 9
    2010 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж просторої 2-кімнатної квартири в гарно розвиненому районі міста Масани. Вул. Незалежності. Квартира розташована на 7 поверсі 9-поверхового будинку. Дуже тепла. Стан житловий. Має цікаве планування. Загальна площа 75.8 м²! Квартира двостороння. Кімнати роздільні. Площа першої 18.4 м², з виходом на лоджію. Лоджія 6м², обшита дерев'яною вагонкою. Друга кімната 13 м². Площа кухні 14.1 м², доволі світла та велика. Коридор 16.6 м², по обидва боки якого розташовані ванна (4.8 м²) та вбиральня (2.9 м²). В коридорі достатньо місця для шафи-купе, чи можна, навіть, облаштувати компактну гардеробну. Всі вікна в квартирі металопластикові! Дана квартира має суттєву перевагу - ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЛІЧ...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.